Mekan Gönder

mekan gonder

SİZDE MEKANINIZI FİLM ÇEKİMLERİNE KİRALAMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Adınız soyadınız, iletişim bilgileriniz, kiralamak istediğiniz mekan adresini yazarak ve mekanı tanımlayan birkaç kare fotoğrafı ekleyip info@prolocs.com adresine e-posta gönderip ücretsiz başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Bilgilendirme: Mekan gönderme işlemini yapan kişi veya kişiler aşağıda açıkça belirtilmiş üç maddeden oluşan *Mekan Gönderme Şartlarını kabul etmiş sayılır.

*Mekan Gönderme Şartları:
1-Gönderilen yazılı ve görsel dokümanların içeriklerinin doğruluğu, yasal tüm sorumluluğu gönderen kişi ve kişilere aittir.
2-Gönderilen mekanlar, derleme işleminden sonra özel yazılım içerisinde arşivlenir. Proje sunumlarında istenilen kriterlere uyan bir mekansa, filmlere mekan kiralama süreci başlatılarak işleme alınır. Gönderilmiş mekanların hiçbir zaman kiraya verilmeme ve işleme alınmama durumu her zaman vardır. Bunun karar yetkisi Prolocs’ da saklıdır.
3-Filmlere mekan kiralama şartları, yapılacak projeye göre farklılıklar gösterir. Bu şartlar sürecin ikinci aşaması olan mekanın profesyonel olarak fotoğraflanması sırasında mekan sahibine iletilir. Mekan sahibi ile anlaşılan şartlar sözleşme ile imza altına alınır.

>Yoğun talep üzerine telefonla kayıt seçeneği kapatılmıştır<